Bieżnia wodna

Bieżnia wodna

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Bieżnia wodna

usługi Champion spa

Bieżnia wodna

Wodna bieżnia dla zwierzaków to nowoczesne urządzenie opracowanie z myślą o wspomaganiu efektów prowadzonej zoofizjoterapii. Jest to aparat łączący w sobie zalety korzystania ze standardowej bieżni z efektami, jakie dać może pływanie. Skutek? Efektywny trening całego ciała Twojego czworonoga – bezpiecznie, w kontrolowanych warunkach oraz niezależnie od pory roku. Hydroterapia pomaga uchronić pupila przed urazami, poprawić ruchomość stawów, wzmacnia mięśnie, a nawet, wspiera proces utraty wagi. Wszystko to przebiega przy jednoczesnym minimalizowaniu bólu i dyskomfortu.

Champion SPA – bieżnia wodna dla Twojego psa w Krakowie

W Champion SPA korzystamy z najlepszych narzędzi i nowoczesnej aparatury, takiej jak właśnie bieżnia wodna dla zwierząt. Zapisz się na wizytę już dzisiaj! Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie uzyskane w wyniku pracy z czworonożnymi pupilami, dzięki czemu nasz zespół może dołożyć odpowiednich starań, aby każdy pies i kot mógł poczuć się u nas jak najlepiej.

Wodna bieżnia jest urządzeniem zaprojektowanym w taki sposób, aby możliwe było łatwe dostosowanie jego działania do potrzeb danego zwierzaka – niezależnie od wieku, długości łapek czy aktualnej sprawności fizycznej czworonoga. Na urządzenie składa się platforma z pasem, tworzące bieżnię, po której pies może iść lub biec. To jednak nie wszystko, bowiem bieżnia jest zanurzona w wodzie. To właśnie sekret skuteczności działania urządzenia. Odpowiednio dopasowany do potrzeb zwierzęcia poziom i temperatura wody mają zbawienne działanie na funkcjonowanie całego aparatu ruchu – a zatem stawów, kości oraz mięśni.

Zabawa i trening dla wszystkich czworonogów – bieżnia wodna Kraków

Z wodnej bieżni mogą korzystać czworonogi w każdym wieku, zarówno te po przebytych urazach i operacjach, jak również pieski starsze i otyłe – czyli zwierzaki zmagające się z trudnościami w poruszaniu się. Trening na bieżni wodnej ma na celu stopniowe wzmacnianie ciała i trening mięśni, przy jednoczesnym łagodzeniu dokuczliwych objawów, takich jak ból, brak mobilności stawów czy dolegliwości związane z podeszłym wiekiem.

Zajęcia na bieżni zalecane są przez zoofizjoterapeutów również dla zwierzaków zdrowych – czyli m.in. dla regularnie trenujących psich sportowców, startujących w zawodach lub biorących udział w wystawach. Bieżnia wodna dla psa to znakomite uzupełnienie treningu kondycyjnego, który może odbywać się niezależnie od pogody czy pory roku. Dzięki temu przygotowania do rozpoczęcia sezonu sportowego nie muszą już dłużej czekać! To podstawa aby podtrzymać kondycję Twojego pupila, a także – na ochronę przed kontuzjami i urazami.

Ćwiczenia na bieżni wodnej pomagają także w przypadku psów młodych, nadpobudliwych i bardzo energicznych. Czy Twój zwierzak ma w sobie niespożyte pokłady energii? Zwykły spacer to dla niego zdecydowanie za mało? Bieżnia wodna to rozwiązanie dla psów, które w ciągu dnia wymagają dużej ilości ruchu, aktywnej zabawy i wyzwań. Szukasz sposobu na utrzymanie dobrej formy i zadowolenia psiaka mieszkającego w mieście? Może okazać się nim właśnie regularny trening na wodnej bieżni.

Jak działa bieżnia wodna dla psa?

Champion SPA to miejsce prowadzone z pasją i dbałością o komfort każdego z naszych zwierzęcych klientów. Pies powinien być oswajany z wizytami w salonie groomerskim tak wcześnie, jak to tylko możliwe. Dzięki temu zwierzę może poczuć się bezpiecznie i zaufać zajmującym się nim osobom. Proponujemy wsparcie dla psiaków startujących w zawodach sportowych, wystawowych championów oraz tych, które kochają ruch. Bieżnia wodna dla psa to znakomite wsparcie prowadzonej terapii rehabilitacyjnej oraz dla pupili z otyłością.

Nie czekaj!

Skorzsystaj z naszych usług

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki usługom profesjonalnego groomera regularne mycia psa stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem, a Twój czworonożny pupil, będzie mógł cieszyć się zadbaną skórą i sierścią, przez cały rok. Zapraszamy!

+48 530 666 155

Pozostałe usługi

Zobacz inne usługi przygotowane
dla Twojego Psa

 • PIES

  SPRAWDŹ
 • PIES

  SPRAWDŹ
 • PIES

  SPRAWDŹ
 • PIES

  SPRAWDŹ
 • PIES

  SPRAWDŹ
 • PIES

  SPRAWDŹ
 • PIES

  SPRAWDŹ
 • PIES

  SPRAWDŹ

USŁUGI

kurs
groomerski

ZOSTAŃ GROOMEREM

KURS GROOMERSKI

SPRAWDŹ

Najczęściej zadawane pytania

Nie ma na to reguły. Podobnie wygląda sytuacja wśród ludzi. Idziemy do fryzjera wtedy kiedy jest taka potrzeba. Należy przede wszystkim zapomnieć o błędnych starych przekonaniach, że psa trzeba np. kąpać jak najrzadziej i najlepiej w szarym mydle.

Nie każdy. Są takie rasy, jak ratlerki czy dobermany o krótkiej sierści, nie wymagającej specjalnej pielęgnacji w salonie fryzjerskim.

Jeżeli właściciel przyprowadza pieska tylko do strzyżenia, konieczne jest aby pies został przed wizytą wykąpany i wyczesany. Poza tym inne przygotowania nie są konieczne. Dobrze jest przyzwyczajać psa do wizyty u fryzjera od młodego wieku.

Teoretycznie tak. Praktycznie jednak lepiej udać się do specjalisty, który posiada przeznaczone do tego profesjonalne akcesoria, no i oczywiście wprawioną rękę i doświadczenie. Samemu można przez przypadek nawet okaleczyć psa.

Nie ma reguły. To zależy od tego jakiej rasy jest piesek, w jakim stanie się znajduje no i oczywiście od zakresu usług jakim ma zostać pies poddany. Ważnym czynnikiem jest to, jaki charakter ma pies, czy jest spokojny czy nerwowy, a zatem czy trzeba też poświęcać czas na jego uspokojenie.

W zasadzie kiedy uznajemy to za konieczne. Odeszły teorie, że psa należy kąpać najlepiej raz do roku. Obecnie na rynku dostępne są takie kosmetyki do pielęgnacji psów, które umożliwiają w zasadzie nawet codzienną kąpiel

Golenie to ostateczność, na którą warto się zdecydować w przypadku gdy skołtunienie jest już bardzo zaawansowane. Teoretycznie każdy kołtun można rozczesać, ale wiadomo że im jest on większy tym więcej czasu zabierze jego rozczesanie. Pamiętajmy że proces ten nie jest przyjemny dla naszego czworonoga. Decyzja zatem należy do właściciela.

W obecnych czasach można kupić kosmetyki dostosowane do danego psa. Są kosmetyki dla yorków, psów białych (wybielające) takich jak westiki czy łaciatych (uniwersalne). Istnieją tez kosmetyki dla alergików. Oczywiście panuje tutaj zasada że w większości przypadków droższe kosmetyki są lepsze. Pytanie zatem czy chcemy oszczędzać na wyglądzie naszego pieska. Pamiętajmy również, iż niewskazane jest używanie kosmetyków dla ludzi.

W zasadzie nie. Istnieją pewne standardy i tak naprawdę, poza psami wystawowymi, można powiedzieć że wszystko zależy od pomysłowości właściciela czy też fryzjera.
Jak przygotować psa przed wizytą u fryzjera?

Wizyta, szczególnie ta pierwsza, może być dla Twojego psa przeżyciem. Zastosuj cztery proste rady, by Twój pupil się nie denerwował:

1. Wyjdź z psem na spacer. Dobrze, gdy pies przed wizytą się załatwi i pobiega na świeżym powietrzu.
2. Jeśli umawiasz się tylko na strzyżenie, umyj psa bezpośrednio przed wizytą. To dobre zarówno dla moich narzędzi jak i samego efektu strzyżenia.
3. Nie nakręcaj psa na coś niezwykłego. Nie mów do niego inaczej, nie rób wielkiej sprawy z wizyty. Im bardziej naturalnie pies będzie się czuł, tym lepiej.
4. Bądź na czas. Ja będę mogła dobrze Was poznać a Twój pies będzie się mniej denerwował. Nikt nie lubi się spieszyć.